M : 603 521 106   T : 311 685 757 

Reklamní odkazy

Klempířské práce

Poptáváte aktuálně klempířské práce a hledáte vhodnou firmu? Doporučujeme vám firmu Martina Kaliny. Ta nabízí kromě klempířských prací a i další služby, jako jsou například tesařské práce, tudíž můžete spojit více oprav či projektů najednou a nemusíte zdlouhavě hledat další odborníky. Využijte zajímavé nabídky, jako je kalkulace zdarma, nebo dojezd i do všech krajů Čech.

 

Podlahy Praha

Podlahy Praha s.r.o. je společnost zabývající se prodejem, pokládáním a renovací podlah všeho druhu. Opravdu široký sortiment uspokojí snad každého. V nabídce jsou nejen dřevěné a laminátové podlahy, ale také parkety, koberce a další podlahové krytiny. Kromě prodeje podlahových krytin se společnost věnuje doplňkovým službám jako je pokládka podlah, pokládka vinylové podlahy, renovace podlah a parket, broušení parket, a další. Díky tomu, že má společnost podlahové studio, na Praze 7, si můžete osobně vybrat podlahu, vyzkoušet koberce, PVC nebo se poradit s odborníky a prodejci o výběru vinylové podlahy nebo poprosit o radu při požadavku na marmoleum či jiné podlahy a podlahové krytiny.

Web: www.podlahy-praha.cz

 

Fólie na okna

Pokud hledáte firmu, jistě vám záleží na kvalitě, spolehlivosti a zkušenostech. Firma Fólie Benda toto vše nabízí. Společnost je na trhu už dlouhých 20 let a za ta léta si získala mnoho spokojených klientů jako jsou: České dráhy, Komerční banka, T-mobile, Letiště Praha, ČSOB a mnoho dalších.

 

Schodolezy pro invalidy

Schodolez je elektrický stroj poháněný motorem na baterii, který pomáhá osobám na invalidním vozíku překonávat schodiště bez potíží a námahy. Schodolezy jsou vyráběné v mnoha variantách a jsou tak vhodné na každý typ schodiště. Některé schodolezy jsou vybavené vlastní sedačkou pro přímý převoz osoby a některé jsou uzpůsobeny pro ukotvení celého vozíku. Schodolezy pro invalidy jsou bezpečné, stabilní a kvalitní stroje, které jsou snadno ovladatelné a díky modernizaci rozložitelné. Pokud sháníte schodolez pro invalidy, doporučujeme nákup i poradenství u společnosti ALLMEDICA, neboť mají v nabídce mnoho druhů schodolezů, poradí vám, jaký je pro vás nejvhodnější typ a zároveň poskytují školení pro obsluhu a záruční i pozáruční servis.

 

Oprava čelního skla

Oprava čelního skla je potřeba kdykoliv, když se na něm najdete malé praskliny a trhliny. Na autosklo je potřeba podívat se i v případě, že dojde k menším odřeninám, například od kamínků. Sice to může vypadat, že nedošlo k vážnému narušení skla, ale i tak je dobré nechat autoskla zkontrolovat odborníkem. Ve firmě Autoskla J. R. jsou vám k dispozici. Zajistí odbornou a rychlou opravu.

 

Deratizace štěnic

Společnost Deratizace Praha je na trhu přes 15 let a je předním specialistou v oboru DDD, tedy deratizace, desinfekce a dezinsekce. Deratizace štěnice je jednou z nejpoptávanějších služeb, hlavně v období dovolených. Odborně se tomuto procesu říká dezinsekce štěnic a zahrnuje to komplexní proces hubení od zjištění situace a rozsahu, až po úplné vyhubení a vyčištění prostoru. Jakýkoliv výskyt těchto škůdců je rozhodně nutné komunikovat s profesionály. Žádné přípravky, dostupné v obchodě, nejsou účinné a mohou situaci jen zhoršit. O tom se dočtete více v tomto článku nebo také na webu společnosti Deratizace Praha, který je věnovaný všem informacím o štěnicích.

 

Bezpečnostní dveře do bytu

Dveře OK je moderní perspektivní česká firma s velkými ambicemi a vysokou mírou spolehlivosti. Zaměstnanci firmy totiž vědí, co dnešní zákazníci potřebují. Firma se zaměřuje především na klienta a jeho možnosti a přání, na nabídku jistoty, zodpovědnosti a rychlého jednání, a také na nabídku kvalitních služeb za dostupné ceny. U společnosti Dveře OK pořídíte certifikované bezpečnostní dveře do bytu. Firma, která bezpečnostní dveře do bytu vyrábí je na trhu už mnoho let a má opravdu hojné zkušenosti. Profesionálové z firmy Dveře OK vám zajistí veškerý servis od poptávky, nacenění, poradenství, až po dovoz, instalaci, montáž, úklid a případné odvezení starých dveří.

 

Luxusní koupelny

Nová doba volá po nových a moderních systémech v mnoha oborech. Jedním z nich jsou kvalitní a luxusní koupelny pro náročné klienty. A právě pro uspokojení potřeb těch nejnáročnějších, byla v roce 2017 otevřena vzorková prodejna na pražském Žižkově, kde jsou vystaveny ty nejluxusnější koupelny a veškeré designové doplňky. Celých 150m2 je věnováno produktům celosvětově uznávaných výrobců, kterými jsou Dornbracht Group a Alape. Koupelny jsou zde představeny tak, abyste si mohli prohlédnout například koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty, které Vás uchvátí dokonalým skloubením estetiky a designu, spolu s luxusními architektonickými prvky. I Dornbracht Design je jiný. Proporce, přesnost, progresivita, výkon a osobnost. Tyto konstrukční principy v kombinaci s nekompromisní kvalitou zajišťují, že výrobky Dornbracht vydrží a budou stylově sebevědomé po mnoho dalších let.

 

Garážová vrata

Společnost Urban BVP (brány, vrata, ploty) se specializuje na výrobu, montáž a instalaci produktů, jako jsou garážová vrata, vjezdové brány, branky, pohony pro brány, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy. Vše je dodávané ve vysoké kvalitě, profesionálně zpracované za velmi přijatelné ceny.

 

Výroba webových stránek

Tvorba webových stránek je základem služeb na internetu pro firmu Jan Weisgerber, nicméně firma funguje také jako grafické studio, internetový online marketing, DTP služby. Mezi doplňkové služby patří výroba tiskovin včetně dopravy na místo určení.

 

Dveře OK

Vchodové dveře do bytu znamenají vaše BEZPEČÍ, SOUKROMÍ a první i poslední dotek s vaším domovem. Rádi vám po odborné konzultaci zajistíme bezpečnostní vchodové dveře včetně dodání, profesionální instalace a i případného po/záručního servisu. VAŠE DŮVĚRA JE NAŠÍ MOTIVACÍ . . . Nabízíme jak protipožární dveře, tak i bezpečnostní dveře do bytu.

 

Deratizace Praha

Firma KF Trans s.r.o. v rámci svých DDD služeb (deratizace, dezinsekce, dezinfekce) nabízí opravdu vše od deratizace štěnic až po likvidace myší. Společnost se především zaměřuje na deratizace Praha. Jejich nejžádanější službou z oboru dezinsekce je likvidace štěnic nebo jak lidé také tuto službu nazývají hubení štěnic.

 

Podlahy Praha

Podlahy Praha je firma, která nabízí podlahové krytiny od těch tradičních, jako jsou dřevěné podlahy nebo vinylové podlahy přes novinky jako je ekologicky nezávadné marmoleum až po venkovní terasy. V jejich nabídce jsou různé služby, ale Podlahy Praha se zaměřují především na renovace parket a renovace podlah.

 

Koupelny Praha

Luxusní koupelny Praha, které Dorint DG Centrum prezentuje ve své vzorkové prodejně, vás vždy mile překvapí. Nechybí zde nic. Je tu luxusní vana, designové radiátory, sprchové kouty, vodovodní baterie, umyvadla, luxusní obklady a vše ostatní co by správná moderní koupelna měla mít.

 

Renovace podlah Praha

Renovace parket nebo také broušení parket či oprava parket, kterou vám nabízí společnost Podlahy Praha je prováděna kompletně a to včetně případného vyrovnání podlahy. Firma má ve své nabídce nejen kompletní renovace podlah jako je třeba broušení dřevěných podlah ale také renovace schodů.

 

Marmoleum

Marmoleum je plně recyklovatelná podlaha, která se prodává jak v zámkové verzi marmoleum click, tak i v rolích jako marmoleum forbo. Pokud vás zajímá marmoleum podlaha a její cena, tak navštivte stránku marmoleum cena na webu společnosti Podlahy Praha.

 

Autosklo Praha JR

Autosklo Praha JR. nabízí motoristům služby jako je oprava čelního skla, výměna autoskel, oprava autoskla, scelení praskliny - prasklé čelní sklo a to u všech typů vozidel. Na svém webu mají také stránku výměna čelního skla cena, kde mají aktuální ceník čelních skel.

 

Bezpečnostní, protisluneční a termoizolační fólie

Firma Petr Benda je specialistou na fólie na okna a nabízí prodej a montáže těchto typů: bezpečnostní fólie, termoizolační fólíe, protisluneční fólie a dekorační interiérové fólie. Na webových stránkách informuje o využití, o aplikaci fólií a obecně o okenních fóliích. Firma má veškeré potřebné atestace a mnohaleté profesní zkušenosti.

 

Brány vrata ploty

Společnost Urban BVP nabízí jak posuvné brány a garážová vrata, tak také ploty a pohony v široké škále tipů a designů. Dodávají a montují vjezdové brány a garážová vrata v mnoha provedení - pojezdové brány, dvoukřídlá brána, samonosná brána a další. Dále nabízejí například parkovací zábrany nebo roletové mříže.

 

Nástrojárna Zelenka

Firma nabízí kompletní zpracování požadavků v oblasti nástrojařských prací (EDM obrábění, konstrukce a výroba forem a plastové výlisky). Pro výrobu produktů jsou používány jen kvalitní certifikované materiály. Nástrojárna disponuje profesionálním strojním vybavením., včetně potřebného software (Rhinoceros ®, RhinoCAM, SolidWorks a Kovoprog).

 

Barvy Laky U Botiče

Prodejna nabízí barvy základní, syntetické, akrylátové, speciální a asfaltové. V prodeji jsou také například bezbarvé laky, nebo lazury a impregnace. K dispozici je také na prodejně služba míchání barev.

 

Vzduchotechnika POMOK

Firma nabízí výrobky vzduchotechnického systému italské firmy P3 s.r.l., která patří mezi špičku ohledně sendvičových panelů a komponent používaných k výrobě potrubí pro vzduchotechniku. Jde o vzduchovody z polyuretanové pěny, kryté z obou stran hliníkovou fólií, která zaručuje nejlepší izolační vlastnosti. Vybrat si lze z těchto katalogů...P3ductal Careplus, P3ductal Care, P3ductal Indoor, P3ductal Outdoor, P3ductal Resistant, P3ductal Smart4, P3ductal Smart8.

 

Penzion Karlstejn

Penzion "Hájovna U dubu" nabízí ubytování ve velmi přijemném prostředí, které je zasazeno v blizkosti nejznámějšího českého hradu "Karlštejn". Penzion provozuje i restauraci v areálu. K dispozici jsou 3 dvoulůžkové pokoje, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj. Fotografie jednotlivých pokojů zde. Aktuální ceník ubytování zde.

 

Malby Laky - Michal Hampl

Nabízí malířské práce (plně omyvatelné nátěry interiérů i exteriérů), lakýrnické práce (nátěry špaletových oken a dveří), renovace eurooken (od preventivního nátěru až po úplnou renovaci) a doplňkové práce (servis oken a dveří (pravidelné i nepravidelné prohlídky)).

 

STK a emise Praha

Stanice technické kontroly Automobile Centre STK s.r.o. nabízí STK (technické prohlídky a evidenční kontroly všech motorových vozidel do 3,5t), EMISE (měření emisí všech typů motorových vozidel do 3,5t), ražba VIN (ražby čísel VIN a typů motorů náhradní technologií), a ekologické plakety (prodej ekologických plaket do SRN) na adrese Pražská 830, Dolní Břežany, zejména pro Prahu a okolí.

 

Pneuservis Praha 3

Firma Pneuland s.r.o. provozuje specializovaný pneuservis. V nabídce najdete letní a zimní pneu, nové pneu, ojeté pneu, alu disky (široký výběr na prodejně) a základní servisní služby. Na prodejně tohoto pneuservisu je stále 3000 pneumatik skladem! Na výběr jsou nejrůznější vzory (dezén) a velikosti.

 

Výroba razítek Praha

Eshop Razítka.name nabízí razítka od renomovaných výrobců, především razítka Trodat a razítka Colop. Dále v nabídce tohoto eshopu najdete například kulatá razítka, školní razítka, datumová razítka, dřevěná razítka, razítka s hotovým textem, kapesní razítka geocaching, a razítka na počkání. Eshop také prodává veškeré příslušenství a doplňky.

 

Autoservis Praha

Mezi servisní služby firmy Auto Turman s.r.o. patří autoservis, pneuservis, autolakovna, autopůjčovna, odtahová služba (v případě nepojízdného vozidla), a prodej autolaků. Adresa provozovny: Ke Klíčovu 2b/928, 190 00 Praha 9 Vysočany. Provozní doba: Po-Pá 7:30-17:30.

 

Koupelny Praha 6

ARMATI koupelnové studio Jiří Řehořka na adrese Bělohorská 11, Praha 6 Břevnov nabízí realizace koupelny na zakázku, na přání zákazníků. Na prodejně najdete například koupelnový nábytek, sprchové kouty, vany, i akrylátové vany nebo masážní vany, koupelnové radiátory, sanitární keramiku, obklady a dlažby, vodovodní baterie, splachovací systémy, koupelnové doplňky, včetně atypických výrobků do koupelny. Vše od mezinárodně uznávaných známých výrobců a značek.

  • Web: www.armati.cz

 

Bytový textil Praha

Ivana Varhulíková nabízí bytový textil na míru, což zahrnuje tyto služby: šití záclon a závěsů, šití dek na zakázku, výrobu lužkovin a povlečení, výrobu ubrusů a sedáků, čalounění nábytku, matrace na míru, výrobu přikrývek a prostěradel, výrobu obalů a potahů (např. pro lodě, kola a další sportovní náčiní), výšivky na zakázku, dodávky a montáže římských rolet, dodávky a montáže japonských stěn.

 

Čistírna oděvů Praha

Firma LEDER TEX s.r.o. nabízí čištění veškerého textilu, kůží a kožešin. Firma dále nabízí praní, mandlování, žehlení, ale i barvení textilu a oděvů z různých materiálů.

 

Kovošrot a výkup kovů

Kovošrot Lorenz, s.r.o. vykupuje, sváží a zpracovává kovové odpady. Firma působí převážně v regionech středních a jižních Čech, kde také provozuje síť výkupen. Cílem je poskytování kvalitních služeb, které vedou k oboustranné spokojenosti a dlouhodobé spolupráci. Hlavní činností společnosti Kovošrot Lorenz je výkup a prodej železných i neželezných kovů. Na všech pobočkách firma nabízí výkup běžně obchodovatelných kovů jako např.: železa, mědi, hliníku, olova a jejich slitin.

 

Vjezdové brány

Firma LOQUENS s.r.o. nabízí dodávky a montáže těchto produktů: posuvné brány, samonosné brány, otočné (křídlové) brány, hliníkové brány. Také kovové ploty a bezpečnostní mříže. Firma také nabízí drobnou kovovýrobu. Vždy je na výběr z několika variant, každý zákazník si vybere.

 

Oční optika Praha

Oční optika panOPTIKum má provozovnu v Praze, na adrese Rašínovo nábřeží 1571/62, kde si můžete pořídit například dioptrické brýle, sluneční brýle, kontaktní čočky, čistící roztoky, včetně doplňků a příslušenství. Tato oční optika Praha nabízí také vyšetření zraku, poradenství jak šetřit a pečovat o zrak, informuje o očních nemocech a vadách. Běžně najdete na prodejně značky jako Ray-ban, Silhouette, Rodenstock, In face, Eschenbach, Mezler, Brylemax, Okula nebo Sagitta a mnohé další.

 

Patra na spaní

Truhlářství ČERNÝ nabízí výrobu spacích pater, která jsou vyráběna z kvalitního vyzrálého vysušeného dřeva, aby se předešlo kroucení a pracování (pnutí) dřeva. Při výrobě dřevěného patra na spaní je využíván specifický originální design, který je vždy konzultován se zákazníkem, který si může zvolit typ dřeva, barvu odstínu včetně tvaru. Kalkulace výroby patra na spaní je individuální na míru podle přání zákazníka.

 

Průmyslové podlahy

Firma "riromi, s.r.o." se specializuje na aplikace pro lité průmyslové podlahy, bezesparé syntetické podlahy, a opravy průmyslových podlah s použitím špičkových produktů stavební chemie. Firmou aplikované hmoty splňují bezpečnostní, provozní, estetické i hygienické normy. Rekonstruované podlahy lze zatěžovat již 90 minut po aplikaci!

 

Servis, opravy, výměny a diagnostika automatických převodovek

Specialista na převodovky všech typů CAR MOTORS MB nabízí servis, opravy, výměny a diagnostiku automatických převodovek a zjišťování jejich závad jak pro osobní, tak pro užitkové vozy.

 

Tandemové seskoky

Tandemy KANTOR - Tandemové Centrum Praha - paraškola Kantor nabízí tandemové seskoky z letadla na padáku v tandemu s tandem-pilotem, dále firma nabízí propagační seskoky, kurz pilotem na zkoušku, základní výcvik na padáku, a AFF výcvik. Lze si objednat i videa ze seskoků. Firma půjčuje také padáky na plesy.

 

Ubytování Jeseníky

Ing. Vladimír Kubeš nabízí ubytovací služby mezi Orlickými horami a Jeseníky, na úpatí Kralického Sněžníku. K dispozici je 9 dvoulůžkových pokojů, vždy s vlastní koupelnou a WC. Cena za ubytování se pohybuje od 250Kč/os./noc. Wi-Fi připojení v celém objektu je zahrnuto již v ceně za ubytování.

 

Velkoobchod a maloobchod klimatizace a vzduchotechniky

Firma Ing. Vladimír Kubeš nabízí prodej těchto komponentů: vyústky, krycí mřížky, dveřní mřížky, větrací mřížky, podlahové mřížky, sací mřížky, stěnové mřížky, regulační klapky, samočinné klapky, žaluzie, velkoplošné výústě, mobilní klimatizační jednotky, turbíny LOMANCO, výfukové hlavice, hlavice CAGI, regulační šoupátka, axiální potrubní ventilátor, ohřívače vzduchu, příruby, kontrolní otvory, kontrolní dvířka, lapače těžkých kusů, lamelové štěrbiny, zdrojové výústě, trouby s lamelami.

 

Vyklízení Praha

Firma Vyklízení WOLF nabízí kompletní vyklízecí práce pro Prahu a Středočeský kraj. Firma běžně zajišťuje vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení kanceláří, vyklízení firem, vyklízení pozůstalostí, vyklízení sklepu a půdy, aj. Specializací firmy je vyklízení nebezpečných odpadů, včetně zajištění následné likvidace.

 

Vzduchotechnika Praha

VKS Praha nabízí dodávku, montáž i servis vzduchotechniky, dále opravy, repase a posudky, či poradenskou činnost ohledně značek TOSHIBA, HITACHI a DAIKIN.

 

Autoservis Praha západ

Autoservis Havelka je malý rodinný podník, který nabízí velmi kvalitní služby pro omezený okruh zákazníků. Díky tomu může nabídnout osobní individuální přístup ke každému klientovi a poskytuje nastandardní servis v porovnání s většinou autoservisů v Praze. Tento autoservis provádí běžné opravy osobních a dodávkových vozů všech automobilových značek, ale specializuje se na značky VW, Audi, Škoda a Seat.

 

Vyklízení Altera

Firma Vyklízení Altera, jak už z názvu vyplývá, nabízí kompletní vyklízecí služby, čili vyklízení bytů, vyklízení nebytových prostor, vyklízení kanceláří, vyklízení nemovitostí, vyklízení pozůstalostí a vyklízení prostranství. Mezi další služby patří také likvidace havarijních stavů. Firma je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, o víkendech, i o státních svátcích.

 

Úklid Altera

Úklidová firma Jiří Altera nabízí úklidy v Praze a pro Středočeský kraj. Mezi základní služby firmy patří úklid domácností, úklid kanceláří, úklid domů, a úklid před kolaudací. Doplňkově firma nabízí i vyklízecí práce a následný odvoz odpadu, včetně likvidace na veřejně schválených skládkách. Firma má veškeré potřebné certifikáty a osvědčení, profesionální vybavení (nářadí), a čistící přípravky.

 

Barvy Laky Oleje

Prodejna Barvy-Laky-Oleje na adrese Nikoly Tesly 1424/3, Praha 6 - Dejvice nabízí široký sortiment barev, laků, tmelů, silikonů, štětců, štětek a válečků pro běžné nátěry, jak pro vnitřní tak exteriérové, které lze použít pro nejrůznější materiály a povrchy, ať už jde o dřevo, kov a jeho slitiny, hliník, plast, či omítky aj. Na prodejně najdete i různé příslušenství a doplňky pro malíře, lakýrníky, štukatéry, zedníky a kutily.

 

Cyklistické nášlapné pedály FreeLock

Eshop www.freelockpedals.cz nabízí revoluční cyklistické nášlapné pedály "FreeLock" včetně komponent pro cyklisty každého věku. Eshop nabízí kompletní sadu (pedály + zarážky). Pedály "FreeLock" opouští myšlenku nacvaknutí zarážky do nějakého mechanismu a řídí se přirozeným instinktem všech cyklistů, tedy sundáním nohy z pedálu směrem nahoru. Více se dozvíte na oficiálních stránkách...

 

Copyright © 1990 - 2023 MAREŠ DOPRAVA  |  Václav Mareš  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR  |  » Cookies  |  » Odkazy  |  WebDesign: Jan Weisgerber