M : 603 521 106   T : 311 685 757 

Dveře OK je moderní perspektivní česká firma s velkými ambicemi a vysokou mírou spolehlivosti. Zaměstnanci firmy totiž vědí, co dnešní zákazníci potřebují. Firma se zaměřuje především na klienta a jeho možnosti a přání, na nabídku jistoty, zodpovědnosti a rychlého jednání, a také na nabídku kvalitních služeb za dostupné ceny. U společnosti Dveře OK pořídíte certifikované bezpečnostní dveře do bytu. Firma, která bezpečnostní dveře do bytu vyrábí je na trhu už mnoho let a má opravdu hojné zkušenosti. Profesionálové z firmy Dveře OK vám zajistí veškerý servis od poptávky, nacenění, poradenství, až po dovoz, instalaci, montáž, úklid a případné odvezení starých dveří.

 

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové s.r.o.
Tel: 601 383 123
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Bezpečnostní dveře do bytu v mnoha dekorech 

Jak už bylo zmíněno, firma Dveře OK je moderní firma, proto zde pořídíte vchodové dveře do bytu nejen vysoce bezpečnostní a protipožární, ale zároveň si můžete vybrat z mnoha krásných barevných variant nebo imitací přírodních materiálů. Dveře tak krásně esteticky doladí váš byt a zároveň ochrání vše, co je pro vás důležité. Bezpečnostní dveře do bytu instalované a dovážené firmou Dveře OK jsou v nabídce mnoha variant, splňují náležitosti vysoké kvalifikace i certifikace bezpečnosti, protipožární a protikouřové ochrany, ochrany proti vloupání, vysazení, a také jsou dodávané s protihlukovou vložkou nebo mají izolační vlastnosti.

 

Vchodové dveře do bytu snadno a rychle

Pokud bychom se zamysleli nad tím, co je pro nás v životě důležité a cenné, jednou z prvních odpovědí by mohl být bezpečný domov. Místo, kde máme svůj prostor, cennosti, svou rodinu, děti nebo mazlíčky, zkrátka vše, co si v životě schraňujeme a o co pečujeme. A proto firma Dveře OK nabízí, montuje a instaluje bezpečnostní dveře do bytu, aby tak vše cenné bylo v bezpečí. Standardní nabízené bezpečnostní vchodové dveře do bytu jsou k dodání ihned s dovozem po celé České republice, atypické zakázky jsou zpravidla hotové do 6 týdnů. Montáž pak už zabere jen několik hodin a často není nutné ani bourání zárubní.

 

Bezpečnostní dveře do paneláku levně

Bydlení v panelovém domě dnes nabízí nové kvality, a to díky modernizaci vybavení. Mimo jiné také díky firmě Dveře OK, která dodává kvalitní bezpečnostní dveře do paneláku. Všechny dodávané dveře chrání váš byt před vykradením, splňují protipožární normy, navíc mají i protihlukové vlastnosti a izolační funkci, která zabezpečí i úniky energií. Bezpečnostní dveře do paneláku jsou v nabídce hned v několika variantách, můžete si vybrat vchodové dveře 80 nebo 90, ale také je možná varianta 70, bezpečnostní zámky jsou ve variantách jednobodových, šestibodových, ale také deseti až dvanáctibodových.

 

Protipožární dveře s certifikací kvality

Společnost Dveře OK nabízí jen certifikované protipožární dveře, které splňují požadavky na klasifikaci EI, EW 30 DP3. Bezpečnostní dveře do bytu mají certifikát kvality dle normy ISO 9001. Nákupem u firmy Dveře OK si můžete být opravdu jisti, že kupujete vysoce bezpečností kvalitní dveře. Protipožární dveře navíc chrání před vnikem kouře, mají zabezpečení proti vysazení a zároveň plní protihlukovou funkci. Certifikáty jsou uznávané pojišťovnami.

 

Bezpečnostní dveře do bytu - ryze český výrobek

Nejčastěji poptávanou variantou bezpečnostních dveří do bytu jsou protipožární dveře 90. Nicméně firma Dveře OK nabízí i varianty 80 nebo 70. Každý ale víme, že ne všechny míry v domech a bytech bývají předpisové, proto je firma Dveře OK otevřená atypickým poptávkám, kdy nechá vyrobit dveře na míru vašemu bytu. Dveře vyrábí společnost s mnoha zkušenostmi a k výrobě využívá převážně českých komponent a technologií. Bezpečnostní dveře do bytu od společnosti Dveře OK tak nesou punc Českého výrobku. 

 

Copyright © 1990 - 2023 MAREŠ DOPRAVA  |  Václav Mareš  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR  |  » Cookies  |  » Odkazy  |  WebDesign: Jan Weisgerber