M : 603 521 106   T : 311 685 757 

Společnost Deratizace Praha je na trhu přes 15 let a je předním specialistou v oboru DDD, tedy deratizace, desinfekce a dezinsekce. Deratizace štěnice je jednou z nejpoptávanějších služeb, hlavně v období dovolených. Odborně se tomuto procesu říká dezinsekce štěnic a zahrnuje to komplexní proces hubení od zjištění situace a rozsahu, až po úplné vyhubení a vyčištění prostoru. Jakýkoliv výskyt těchto škůdců je rozhodně nutné komunikovat s profesionály. Žádné přípravky, dostupné v obchodě, nejsou účinné a mohou situaci jen zhoršit. O tom se dočtete více v tomto článku nebo také na webu společnosti Deratizace Praha, který je věnovaný všem informacím o štěnicích.

 

Pro více informací nebo pro urgentní deratizace štěnic volejte na číslo 725 749 195.

Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

 

Deratizace štěnic – štěnice domácí a kousnutí

Štěnice domácí jsou velmi drobní škůdci, kteří se schovávají v temných a skrytých místech a v noci se živí krví. Štěnice jsou velmi odolní paraziti a pro jejich likvidaci je nezbytné volat odborníky. Kousnutí od štěnice není bolestivé v momentě kousnutí, neboť štěnice do rány vpustí anestetikum. Štěnice se vyskytují všude tam, kde je vysoká koncentrace lidí a díky tomu se mohou rozšířit do jakékoliv domácnosti nebo jiného prostoru. Dožívají se až 1,5 roku a jsou schopné naklást až 5 vajíček denně. Není tedy radno jakýkoliv výskyt podcenit. Jak vypadají štípance od štěnice? Jsou to malé zarudlé kousance, jako od komára. Většinou jich je hodně vedle sebe, jsou svědivé, mohou vzniknout puchýřky nebo zánětlivá ložiska.

 

Deratizace štěnic – zanechávají stopy

Nejen kousnutí je důkaz výskytu štěnic. Štěnice domácí zanechávají za sebou malé drobné výkaly, které na prostěradle v posteli, vypadají jako malé černé tečky. Pokud zjistíte takovouto skutečnost, ihned volejte odborníka na hubení štěnic. Společnost Deratizace Praha umí prostor vyčistit a nadobro vás zbavit tohoto velmi nepříjemného problému.

 

Deratizace štěnic – přednosti firmy Deratizace Praha

  • Společnost Deratizace Praha má za sebou mnoho zkušeností a nabízí 100% garanci úspěšnosti.
  • Další benefity jsou profesionální přístup, kvalita služeb, diskrétnost, individuální jednání s klientem, garance služeb.
  • Firma používá jedinečné a nejefektivnější přípravky k dezinsekci štěnice domácí.
  • Zaměstnanci vědí, že se štěnice musí likvidovat ihned, proto u vás od zavolání budou do 2 hodin.

 

Deratizace štěnic – likvidace bez profesionálů?

Rozhodně nedoporučujeme pouštět se do likvidace štěnic bez profesionálního přičinění. Jakékoliv přípravky dostupné v obchodech nikdy nevyhubí štěnice úplně. Naopak se stává, že si štěnice vytvoří rezistenci na tyto jedy a stávají se tak odolnějšími proti jakýmkoliv dalším profesionálním přípravkům. Nakonec vždy budete muset volat odborníky a bude to všechny stát více úsilí, času i peněz. Společnost Deratizace Praha vám za dobré ceny kvalitně a definitivně pomůže s vyhubením tohoto parazita.

 

Deratizace štěnic – výskyt štěnic není závislý na špíně

Abyste neměli doma štěnice, nestačí dobře uklízet a prát povlečení. Lidé se často bojí přiznat, že mají štěnice. Stydí se to řešit, protože nejsou dobře informovaní. Štěnice se neživí špínou, ale krví. Přežijí všude, kde jsou lidi. Tedy se mohou vyskytovat kdekoliv a domů se k vám dostanou mnoha různými způsoby.

Jak se štěnice dostanou až k vám?

  • Štěnice si můžete dovézt z cest, ať už z chatky, bungalovu nebo luxusního hotelu.
  • Štěnice se také vyskytují ve školách, stravovacích a potravinářských objektech, ve zdravotnických zařízeních, skladech, firmách a podobně.
  • V panelácích není výjimkou, že se štěnice dostanou do bytu podél ústředního topení.
  • Je i možné, že si je donesete z autobusu, vlaku nebo jiného dopravního prostředku.

 

Copyright © 1990 - 2023 MAREŠ DOPRAVA  |  Václav Mareš  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR  |  » Cookies  |  » Odkazy  |  WebDesign: Jan Weisgerber