M : 603 521 106   T : 311 685 757 

Nová doba volá po nových a moderních systémech v mnoha oborech. Jedním z nich jsou kvalitní a luxusní koupelny pro náročné klienty. A právě pro uspokojení potřeb těch nejnáročnějších, byla v roce 2017 otevřena vzorková prodejna na pražském Žižkově, kde jsou vystaveny ty nejluxusnější koupelny a veškeré designové doplňky. Celých 150m2 je věnováno produktům celosvětově uznávaných výrobců, kterými jsou Dornbracht Group a Alape. Koupelny jsou zde představeny tak, abyste si mohli prohlédnout například koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty, které Vás uchvátí dokonalým skloubením estetiky a designu, spolu s luxusními architektonickými prvky. I Dornbracht Design je jiný. Proporce, přesnost, progresivita, výkon a osobnost. Tyto konstrukční principy v kombinaci s nekompromisní kvalitou zajišťují, že výrobky Dornbracht vydrží a budou stylově sebevědomé po mnoho dalších let.

 

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo 774 221 009.

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM

Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

 

Koupelny Praha inspirativní odkazy pro lepší představu nabízeného luxusu

 

Společnost Dornbracht Group působí na trhu mnoho let a za tu dobu se díky kvalitě, luxusu a moderním trendům v oblasti koupelen, dostala na nejvyšší místo mezinárodní úrovně. Design, estetika, architektura a technologie jsou zásadní standardy společnosti, která tak nabízí luxusní koupelny a vybavení. Nabídku, kterou si můžete osobně prohlédnout ve vzorkové prodejně Dorint DG Centrum na Žižkově, podtrhují výrobky společnosti Alape, která představuje estetická řešení umyvadel s velkým důrazem na materiály, tvar a funkci.

 

Luxusní koupelny Praha – Dorint DG centrum Vám ukáže tyto produkty

 

Luxusní koupelny – blahodárný zážitek ze sprchování doma

Dornbracht je společnost, která se zaměřuje na moderní trendy, design a architektonické inovace nejen v oblasti sprchových koutů a systémů. Performing water je systém speciální vodní technologie, který přináší mnoho možností sestavení sprchového koutu a samotného sprchování. Zažít očistnou sprchu a relax můžete díky sprše, která Vám poskytne vodu formou deště, vodu doladěnou barevným energetickým proudem či intenzivní sprchu pro uvolnění těla. Sprchové kouty tak zvednou luxus Vaší domácnosti i Vašeho života.

 

Luxusní koupelny – jiný pohled na prožitek z koupání

Společnost Dornbracht, která je na našem trhu prezentována vzorkovou prodejnou Dorint DG Centrum v Praze, je inovativní společností. Díky tomu, že neustále inovuje své produkty a sleduje nejnáročnější požadavky klientů, nabízí dokonalé produkty a detaily do Vaše koupelny, abyste se zde cítili, jako v oáze. Speciální sprchové systémy nebo typy van, doladí prvky sanitárního vybavení nebo architektonické propracované detaily k vyššímu luxusu. Vodní systém je navíc poskytován tak, že nabízí dokonalou očistu při koupání i sprchování, spolu s relaxačními prvky dešťového proudu.

 

Koupelny Praha - luxus s produkty Alape

Sanitární zboží do luxusní koupelny nabízí společnost ALAPE. Tato společnost je dnes nedílnou součástí společnosti Dornbracht. ALAPE dnes vyrábí nejluxusnější umyvadla, dřezy a koupelnový nábytek ve vysoké kvalitě a moderním designu. Není mnoho firem, které se na trhu udržely přes 125 let a pokud ano, je to jen důkaz kvality, schopnosti jít s dobou, sledovat trendy, inovovat své produkty a nabízet to, co si nejnáročnější klienti přejí. ALAPE byla založena už roku 1896 v Německu Adolfem Lamprechtem a od té doby nabízí kvalitní výrobky do jakékoliv moderní a luxusní domácnosti.

 

Copyright © 1990 - 2023 MAREŠ DOPRAVA  |  Václav Mareš  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR  |  » Cookies  |  » Odkazy  |  WebDesign: Jan Weisgerber