M : 603 521 106   T : 311 685 757 

Společnost Urban BVP (brány, vrata, ploty) se specializuje na výrobu, montáž a instalaci produktů, jako jsou garážová vrata, vjezdové brány, branky, pohony pro brány, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy. Vše je dodávané ve vysoké kvalitě, profesionálně zpracované za velmi přijatelné ceny.

 

BRÁNY, VRATA, PLOTY
Telefon: +420 607 813 984
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Garážová vrata - nabídka

Garážová vrata na míru? Ano, u společnosti Ubran BVP je vše možné. Zadejte si poptávku a spolu s kvalifikovaně proškoleným personálem vytvoříte projekt, který bude pro vás ideální. Služby společnosti jsou díky mnohaletému působení na trhu na vysoké úrovni a zároveň za skvělé ceny. Instalace, montáž a finální úklid je vždy proveden ve smluveném termínu za dohodnutých podmínek.

 

Sekční garážová vrata

Moderní a designová sekční garážová vrata dodají vaší garáži nejen skvělý vzhled, ale i bezpečnost, izolaci a bezporuchové ovládání. Tento typ garážových vrat je tvořen ze speciálních lamel, které jsou vyplněné polyuretanovou pěnou. Tato pěna skvěle těsní, izoluje teplo a je hluku odolná. Vaše auto tak bude chráněno i před mrazem. Sekční garážová vrata jsou velmi nenáročná na údržbu a nezabírají místo v garáži, neboť se zasouvají vzhůru směrem ke stropu.

 

Garážová vrata dvoukřídlá

Pro starší garáže, rekonstrukce nebo novostavby je vhodný typ garážových vrat dvoukřídlých. Garážová vrata jsou nejen cenově výhodná, ale společnost Urban BVP tato vrata vyrobí přesně podle vašich požadavků. Garážová vrata dvoukřídlá jsou zabezpečena ochranou před vyklopením křídel, ochranou proti vysazení z pantů a zarážkou proti nekontrolovatelnému zavření křídla vrat.

 

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata mají perfektní vlastnost a tou je spoření místa v garáži. Pomocí elektrického pohonu se vrata rolují do schránky umístěné nad dveřmi. Instalace garážových vrat je velmi snadná a nepotřebuje žádné velké stavební úpravy. Navíc si k rolovacím garážovým vratům můžete pořídit bezpečnostní blokaci proti vloupání, bezpečnostní brzdu, dálkové ovládání nebo také prosklené lamely či speciálně barevné.

 

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata jsou velmi tichá, snadno ovladatelná s možností manuálního i dálkového ovládání. Garážová vrata se dají instalovat před otvor garáže nebo do něj. Firma Urban BVP navíc nabízí nadstandardní vylepšení tohoto typu garážových vrat, jako jsou ventilační mřížky, vstupní dveře, zateplení nebo netradiční barevné provedení.

 

Garážová vrata s dveřmi

Sekční garážová vrata a výklopná garážová vrata se dají nadstandardně upravit o praktické vchodové dveře. Ty vám potom budou šetřit energii, čas i úniky tepla. Bezpečnost zajišťuje pojistka proti otevření garážových vrat i dveří současně. Zároveň jsou dveře opatřené samozavíračem, který po průchodu ihned dveře uzavře. Garážová vrata s dveřmi se dají navrhnout na míru s tím, že dveře budou s prahem či bez, prosklené nebo ve stejné barvě vrat.

 

Firma Urban BVP kvalita bez reklamací

Společnost Urban BVP působí na trhu již mnoho let, a protože vše, co nabízí, dělají vlastní zaměstnanci i technici velmi poctivě, nestává se, že by firma měla mnoho reklamací. Rychlé dodací a realizační termíny jsou další známkou spolehlivosti proškoleného a kvalifikovaného personálu. Firma navíc na všechno poskytuje záruční i pozáruční servis a opravdu se nebojí jakékoliv zakázky, ať je jakkoliv komplikovaná. Doporučujeme kontaktovat společnost Urban BVP a vyzkoušet si kvalitu v praxi.

 

Copyright © 1990 - 2023 MAREŠ DOPRAVA  |  Václav Mareš  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR  |  » Cookies  |  » Odkazy  |  WebDesign: Jan Weisgerber