M : 603 521 106   T : 311 685 757 

Fólie Benda - firma s dlouholetou praxí

Pokud hledáte firmu, jistě vám záleží na kvalitě, spolehlivosti a zkušenostech. Firma Fólie Benda toto vše nabízí. Společnost je na trhu už dlouhých 20 let a za ta léta si získala mnoho spokojených klientů jako jsou: České dráhy, Komerční banka, T-mobile, Letiště Praha, ČSOB a mnoho dalších.

Petr Benda
774 246 053

Společnost nabízí značkové vyzkoušené fólie na okna, které zajistí dlouholetou životnost, kvalitu a funkčnost.

 

Fólie na okna - pohodlí, bezpečí a soukromí

Instalací okenní fólie získáte nejenom kvalitní zabezpečení okna jednoduše a za skvělou cenu, ale zároveň tyto fólie na skla nabízí mnoho doplňkových vlastností. Dnešní moderní doba je doba skla a v architektuře se tento materiál využívá stále častěji i na velké stavební plochy. Aplikace fólií na okna je jednoduchá a velmi rychlá, pokud vám ji zajistí zkušená firma, jako je společnost Fólie Benda.

 

Výhody instalace fólie na okna

Základním požadavkem od klientů bývá zajištění bezpečnosti skleněných oken, vitrín nebo výloh, aby byly chráněné před zloději, rozbitím nebo zničením. Nicméně, fólie na okna nabízí další kvalitní vlastnosti, jako je nepropustnost UV záření a ochrana před přehříváním, díky čemuž bude chráněn interiér a vybavení za sklem. Další z mnoha funkcí je zajištění skla před vysypáním, což využívají klienti třeba u střešních oken. A pokud si přejete soukromí či diskrétní prostor, fólie na okna perfektně zabrání zvědavým pohledům zvenčí.  

 

Fólie na okna - druhy a novinky

Společnost Fólie Benda působí na trhu již 20 let. Právě díky mnohým zkušenostem a praxi, nabízí nejlepší fólie na sklo, které dlouho vydrží a jsou za super cenu. Firma se neustále vyvíjí a posouvá a vnáší nové trendy do svého oboru okenních fólií.

Mezi základní nabídku firmy patří:

Obrovskou výhodou je, že se všechny fólie na okna dají kombinovat.

Mezi novinky patří například speciální protisluneční fólie vyrobené nanotechnologií s nejvyšší propustností světla bez zrcadlového efektu nebo fólie na sklo vyráběná nejnovější technologií, která zadrží 99% ničivého UV záření.

 

Fólie na okna - výběr

Zkušení a proškolení zaměstnanci firmy vám velmi rádi představí všechny druhy nabízených okenních fólií, včetně vlastností, které fólie na skla nabízí. Také vám doporučí tu nejvhodnější variantu či kombinaci fólií na míru pro vaši zakázku. Co se týče servisu, pracovníci odborně odinstalují staré fólie a nalepí nové, a to vše opravdu kvalitně a rychle. Samozřejmostí společnosti Fólie Benda je záruční i pozáruční servis.

 

Fólie Benda - kvalita, profesionalita, rychlost

Pokud přemýšlíte, jak snadno, výhodně a kvalitně zabezpečit okna, výlohu nebo jiné skleněné plochy, neváhejte kontaktovat firmu Fólie Benda.

Díky mnohaletým zkušenostem společnosti a neustálému profesionálnímu proškolování zaměstnanců, získáte kvalitní servis za skvělou cenu a na dlouhou dobu budete mít zabezpečené dveře, domy, vitríny, chráněné interiéry, zboží nebo zajištěný soukromý prostor.

 

Copyright © 1990 - 2023 MAREŠ DOPRAVA  |  Václav Mareš  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR  |  » Cookies  |  » Odkazy  |  WebDesign: Jan Weisgerber