M : 603 521 106   T : 311 685 757 

Podlahy Praha s.r.o. je společnost zabývající se prodejem, pokládáním a renovací podlah všeho druhu. Opravdu široký sortiment uspokojí snad každého. V nabídce jsou nejen dřevěné a laminátové podlahy, ale také parkety, koberce a další podlahové krytiny. Kromě prodeje podlahových krytin se společnost věnuje doplňkovým službám jako je pokládka podlah, pokládka vinylové podlahy, renovace podlah a parket, broušení parket, a další. Díky tomu, že má společnost podlahové studio, na Praze 7, si můžete osobně vybrat podlahu, vyzkoušet koberce, PVC nebo se poradit s odborníky a prodejci o výběru vinylové podlahy nebo poprosit o radu při požadavku na marmoleum či jiné podlahy a podlahové krytiny.

 

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

 

Podlahy Praha – už nehledejte, tato společnost je ta pravá

To, co vyzdvihuje společnost Podlahy Praha na vysoké místo žebříčku, jsou výhody doplňkových služeb za velmi dobré ceny, poskytování servisu a další služby, jako například:

  • Rychlé dodací lhůty
  • Zkušenosti a působení na trhu přes 10 let
  • Mnoho kladných referencí od spokojených klientů
  • Záruka na všechny práce i materiál
  • Kamenný obchod s možností vyzkoušení produktu a kvalifikované rady prodejců

 

Podlahy Praha – práce a postup

Pokud si vyberete podlahu u firmy Podlahy Praha s.r.o., tak určitě nebudete litovat. Společnost nejen že prodává kvalitní prokutky, ale zároveň dodává zboží ve smluveném termínu, zajistí pokládku vybrané podlahové krytiny ve vysoké kvalitě a navíc se vám dostane dlouhé záruky. Společnost Podlahy Praha můžete také využít na další práce, jako je renovace parket, renovace podlahy, instalace terasových prken nebo třeba pokládka dřevěného obkladu na dům.

 

Podlahy Praha - nabízený sortiment služeb

Společnost Podlahy Praha nabízí širokou škálu podlahových krytin. Proto je tato společnost tak doporučovaná, každý si zde přijde na své. Ve vzorkovně si můžete vše osobně vyzkoušet a osahat a nebo se poradit s odborníky. Vybrat podlahu, totiž není věc snadná. Navštivte tedy vzorkovou prodejnu v Praze 7 v ulici Komunardů 38 a svěřte práci odborníkům, to vám totiž ušetří starosti, čas a do budoucna peníze. Ať už si přejete dřevěné podlahy, plovoucí, PVC, koberec nebo se vám líbí vinylová podlaha, vše je důležité pořádně promyslet.

 

Podlahy Praha – výběr podlahy není věc snadná

Heslo firmy Podlahy Praha je “na podlaze stojí celý byt” a v tom je skryté vědění, že vybrat vhodný druh podlahové krytiny, aby vydržela dlouhé roky, není jen tak. Určitě je potřeba se nejdříve zamyslet nad tím, kam přijde daná podlaha, jaký je podklad, jaká je tvrdost daného podkladu, k čemu bude podlaha sloužit, její využití a zátěž, co od podlahy očekáváme a v jakém prostředí a v jakém designu si ji představujeme…? To vše a mnoho dalších důležitých otázek a požadavků je potřeba brát na zřetel, než vyberete podlahu. Dnes jsou do domácností oblíbené vinylové podlahy, ale i pokládka vinylových podlah potřebuje ruku odborníka. Navštivte raději prodejnu Podlahy Praha na Praze 7, kde vám odborníci poradí a poskytnou veškeré doplňkové služby nebo i renovaci a broušení dřevěných podlah a parket.

 

Podlahy Praha – další odkazy a webové stránky

 

Copyright © 1990 - 2023 MAREŠ DOPRAVA  |  Václav Mareš  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR  |  » Cookies  |  » Odkazy  |  WebDesign: Jan Weisgerber